Loading...

Ale Smaki - zestawy prezentowe dla firm

W ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe upominki i zestawy prezentowe dla pracowników lub klientów. Ponieważ okazji jest wiele i wierzymy, że nawet najmniejszy gest ma znaczenie i należy go doceniać, oferta Ale Smaki idealnie sprawdzi się również w ramach podziękowania gościom weselnym, nauczycielom, uczestnikom szkoleń firmowych, eventów czy w ramach materiałów PR.


  • zestawy prezentowe dla firm
  • zestawy prezentowe dla firm
  • zestawy prezentowe dla firm
  • zestawy prezentowe dla firm

Każdy zestaw składa się z wyselekcjonowanych produktów. Dbamy o każdy detal, dlatego gwarantujemy wysokiej jakości wykonanie oraz terminowość. Jeżeli nie znaleźli Państwo zestawu idealnego – prosimy o kontakt. Jesteśmy pewni, że przygotujemy wyjątkowy prezent, którym oczarujemy Twoich klientów.

Nasze upominki to wyjątkowe zestawy prezentowe dla firm – dla Twoich pracowników lub Klientów. Dbamy o każdy szczegół. Przygotowaliśmy gotowe propozycje, ale jeśli nie znalazłeś idealnego zestawu – zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną propozycję. W naszych zestawach znajdziesz produkty regionalne lub z całego świata, a także produkty z Twoim logo. Całość zapakowana w dowolne pudełko z Twoim logo – skrzynkę, pudełko premium lub w torbę. Możliwości jest na prawdę mnóstwo!


zestawy prezentowe dla firm


zestawy prezentowe dla firm

Zestawy świąteczne od Ale Smaki są piękne i wyjątkowe! Boże Narodzenie, Wielkanoc a może jubileusz firmy? Przygotujemy dedykowane zestawy prezentowe z odpowiednią dekoracją i oczywiście pudełka z Twoim logo! Zapoznaj się z przykładowymi zestawami lub napisz z jakiej okazji chciałbyś wręczyć prezent, a my przygotujemy odpowiednią propozycję!zestawy prezentowe dla firm